Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Ręcznie farbowana włóczka Malabrigo ULTIMATE SOCK merynos z nylonem US139 Pocion

Ręcznie farbowana włóczka Malabrigo ULTIMATE SOCK merynos z nylonem US139 Pocion

  • Ręcznie farbowana włóczka skarpetkowa z merynosa z dodatkiem nylonu.
72,00 zł
incl. VAT / piece
Express checkout 1-Click(without registration)
0 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Ręcznie farbowana włóczka Malabrigo ULTIMATE SOCK merynos z nylonem US139 Pocion
Ręcznie farbowana włóczka Malabrigo ULTIMATE SOCK merynos z nylonem US139 Pocion
Kolor:Pocion
Safe shopping

Ręcznie farbowana włóczka Malabrigo ULTIMATE SOCK merynos z nylonem.

Z radością przedstawiamy jedną z naszych najbardziej poszukiwanych baz włóczek: Ultimate Sock, która zawiera 25% nylonu!

Ultimate Sock bierze naszą przędzę skarpetkową i podnosi ją na wyższy poziom, dodając 25% nylonu do merynosów Superwash, które wszyscy już znają i kochają. Świetnie sprawdzi się podczas robienia na drutach Twoich uroczych skarpetek, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że będą one jednocześnie wytrzymałe i trwałe.

Ultimate Sock to 4-warstwowa przędza o długości 420 jardów. Przedstawiamy ją w 30 pięknych kolorach, w tym niektórych z naszych klasyków, takich jak Aniversario, Frank Ocher i kilku ekskluzywnych nowych kolorach; Patryk, Gloria i Cynia.

Idealne do: skarpet i odzieży o dużym tarciu.

Upewnij się, że masz wystarczającą ilość włóczki, aby ukończyć swój projekt, ponieważ każdy worek ma inną partię barwnika, a motki mogą się różnić w zależności od torby. Motki mogą różnić się od siebie nawet w obrębie tej samej torby. Aby zapewnić losowy rozkład kolorów, przerabiaj od razu dwa kłębki włóczki, naprzemiennie po kilka rzędów z każdego kłębka.

Kiedy farbujemy nasze włóczki, za każdym razem stosujemy tę samą formułę, ale każda partia przędzy ma przypisany inny numer partii barwnika. Różnice między partiami barwników mogą być bardzo subtelne lub niezwykle zauważalne, szczególnie w przypadku różnobarwnych przędz.
Kiedy przypisujemy numer partii barwnika, głównym zastosowaniem jest określenie, które motki można oznaczyć etykietą i spakować razem. Po sprawdzeniu przez nasz zespół kontroli jakości motków trafiają one do sekcji etykietowania, a następnie pakowane są w worki po pięć lub dziesięć (w zależności od przędzy).

Materiał: 75% Superwash Merino Wool, 25% Nylon
Waga/długość motka: 100 g / 385 m
Zalecany rozmiar drutów: 2,25 - 3,5 mm
Pielęgnacja: Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko 

Made in: Uruguay and Peru

Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Zamiast prania rozważ wywietrzenie ubrania, to powinno wystarczyć. Jeżeli jednak chcesz uprać ubranie, stosuj się do poniższych wytycznych:

  • Prać ręcznie w temperaturze 30ºC używając środka do prania wełny (bez enzymów i składników wybielających).
  • Nie pozostawiać ubrania na długi czas w wodzie. Lekko wygniatać ubranie, ale nie pocierać i nie wykręcać.
  • Płukać ubranie, aż woda będzie czysta, pamiętając, aby przy kolejnych płukaniach nie zmieniać temperatury wody.
  • Lekko odwirować ubranie w pralce ok. 800 obrotów na minutę, wybierając program, który na początku NIE pobiera wody, lub dokładnie odcisnąć w ręczniku. Ubranie nie powinno być skręcane ani zwijane.
  • Rozłożyć (nie rozwieszać) ubranie do suszenia, najlepiej na ciepłej podłodze w łazience lub na suszarce ustawionej w pomieszczeniu o dobrej cyrkulacji powietrza. Nie wystawiać ubrania na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Uwaga: jeśli łączysz tą włóczkę z inną, ogólna zasada, która powinna być stosowana w odniesieniu do połączeń włóczek jest taka, że należy przestrzegać zaleceń dotyczących bardziej delikatnej z nich.

Kolor
Pocion
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.91 / 5.00 172 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-12
Przemiła obsługa, cudownie indywidualne podejście do klienta. Szybko i sprawnie, z dbałością o każdy szczegół.
2024-06-26
Chodnik jest przepiękny :0 Polecam
pixel