Włóczka Drops FIESTA 15 fioletowy deszcz
- Wełna skarpetkowa superwash.
|
Robię wszystko, by oddać rzeczywisty kolor Pamiętaj, że kolor może się różnić Jeśli jest więcej zdjęć, warto obejrzeć wszystkie |
DROPS Fiesta to przędza skarpetkowa superwash z wełną i poliamidem, która daje zwarte, sprężyste dzianiny o wyraźnym rysunku oczek. W gotowym projekcie kolory układają się w zróżnicowany, lekko nieprzewidywalny wzór, a dzianina dobrze sprawdza się w codziennym noszeniu.
Do czego sprawdzi się Włóczka Drops FIESTA 15 fioletowy deszcz
Wytrzymałość i łatwa pielęgnacja sprawiają, że Włóczka Drops FIESTA 15 fioletowy deszcz jest dobrym wyborem tam, gdzie liczy się częste użytkowanie i pranie.
- włóczka na skarpety do codziennego noszenia, również dla osób korzystających z pralki,
- włóczka na sweter o średniej grubości, który zachowuje kształt w trakcie użytkowania,
- włóczka na czapkę z wyraźnym rysunkiem oczek i sprężystą formą,
- na mniejsze akcesoria, takie jak miteny, kominy czy getry, gdzie ważna jest odporność na ścieranie.
Warto wiedzieć
Przy planowaniu projektu z tej przędzy warto zwrócić uwagę na kilka cech, które są widoczne zarówno w robótce, jak i w gotowej dzianinie.
- mieszanka 75% wełny i 25% poliamidu wpływa na trwałość wyrobów i wolniejsze wycieranie się powierzchni,
- 4-nitkowa struktura pomaga uzyskać równe, czytelne oczka, co ułatwia kontrolę nad robótką,
- wykończenie superwash pozwala na pranie w pralce w programie do tkanin delikatnych, bez skomplikowanej pielęgnacji,
- w większych projektach rozkład kolorów jest spokojniejszy i mniej kontrastowy niż na małych próbkach,
- dzianina jest ciepła i umiarkowanie miękka, co dla wielu osób będzie komfortowe w bezpośrednim kontakcie ze skórą.
Kolor 15 fioletowy deszcz ma spokojny, wielokolorowy charakter z delikatnym efektem print. Odcień może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień ekranu.





