Włóczka Drops Air 07 rubinowy
- Średniej grubości włóczka typu blow yarn, mieszanka baby alpaca i wełny merynosów
|
Robię wszystko, by oddać rzeczywisty kolor Pamiętaj, że kolor może się różnić Jeśli jest więcej zdjęć, warto obejrzeć wszystkie |
DROPS Air to miękka, średniej grubości włóczka z baby alpacą, wełną merynosów i dodatkiem poliamidu, o lekkim, delikatnie puszystym wyglądzie. Gotowe wyroby są sprężyste, dobrze układają się na sylwetce i są przyjemne w noszeniu w codziennych projektach.
Do czego sprawdzi się DROPS Air
Jej lekka, napowietrzona struktura sprawia, że to wygodna włóczka na sweter i włóczka na chustę, gdy zależy Ci na mniejszej wadze gotowego projektu.
- szale i chusty,
- swetry i kardigany,
- dodatki,
- wzory strukturalne i warkocze.
Warto wiedzieć
Specjalna konstrukcja typu blow yarn sprawia, że włókna są ułożone w lekkiej, miękkiej strukturze, którą widać i czuć w gotowym dzianinie.
- średnia grubość i miękki chwyt przy mniejszej wadze niż w klasycznych przędzach podobnej grubości,
- delikatnie puszysta, przewiewna powierzchnia dzięki włóczce z baby alpacą,
- wrażenie na skórze może być inne dla każdej osoby, w zależności od indywidualnej wrażliwości,
- skład: 65% alpaka, 28% poliamid, 7% wełna merynosów,
- zalecane pranie ręczne w letniej wodzie i suszenie na płasko.
Kolor 07 rubinowy to wyrazisty, raczej ciemny odcień z czerwonej tonacji, z domieszką bordowego i różowego charakteru. Odcień może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień ekranu.

